tenne_banner_03

Team

foto rita2

Rita van den Bor

General Manager

Onze missie als Tenne Cosmetics is om uw bedrijf zo succesvol mogelijk te laten zijn en uw omzet te helpen vergroten. Wij bieden u hiervoor onze prachtige, onderscheidende producten en merken, met bijbehorende trainingen en marketing- en salesondersteuning. Ons team staat hiervoor dagelijks vol enthousiasme voor u klaar.

 

foto manja

Manja van der Kreeft

Commercieel Manager

Wij, Tenne Cosmetics, leveren zowel aan het retail, als aan het professionele kanaal. Daarnaast hebben we ook een eigen essie nailbar! Die diversiteit, en dat in combinatie met leuke klanten en een top team, maakt mijn job zo vreselijk interessant.

manja@tennecosmetics.com

foto demian

Demian Bake

Sales & Marketing Manager

Door de prachtige merken in ons portfolio, is het geen enkele moeite om enthousiast te raken in mijn werk. Of het nou gaat om Great Hair Extensions of Anastasia; de synergie tussen de verschillende merken maakt het mogelijk ze elkaar te laten versterken. Een uniek concept ontstaat!

demian@tennecosmetics.com

foto_denise

Denise Veerman

Master trainer – Account Manager

Vanaf de eerste kennismaking met het prachtige Cinq Mondes heeft het merk mijn hart gestolen. Graag vertel ik u en uw team uitgebreid over onze producten. Want fundamentele kennis is de sleutel tot succes in uw salon of wellnessbedrijf.

denise@tennecosmetics.com

foto silvana

Silvana van Wijk

Product Manager

Ik vind het heerlijk om te mogen werken met allerlei prachtige beautymerken! Als product manager houd ik me met name bezig met diverse marketing activiteiten en het lanceren van nieuwe merken op de beauty markt. Onder mijn portfolio vallen onder andere Anastasia Beverly Hills, Cinq Mondes & Double True.

silvana@tennecosmetics.com

foto_lilian

Lilian Breton

Account Manager

Als accountmanager van Tenne Cosmetics met haar prachtige merken, weet ik vol enthousiasme de passie van mijn vak over te brengen. Elke dag is voor mij een nieuwe uitdaging om klanten te overtuigen van ons aanbod.

lilian@tennecosmetics.com

foto_sandra

Sandra De Visser

Account Manager

Het vertegenwoordigen van het kleurrijke Essie Professional en het succesvolle Anastasia is een feest, ik kom u graag vertellen welke meerwaarde deze mooie merken voor uw bedrijf kunnen bieden.

sandra@tennecosmetics.com

foto-ilse

Ilse van Bommel

Account Manager

ilse@tennecosmetics.com

foto_siebel

Sibel Gruber

Master trainer – Account Manager

Ik heb me de merken van Tenne Cosmetics eigen gemaakt. Door mijn brede kennis van de producten, kan ik je overtuigen van de hoge kwaliteit die wij te bieden hebben.

foto_marja

Marja Smulders

Logistic Manager

Elke dag van de week zorg ik samen met mijn collega’s dat uw bestelling op tijd bij u bezorgd wordt, wanneer u uw bestelling voor 12 uur heeft doorgegeven doen wij onze uiterste best deze dezelfde dag nog te verzenden. Ik doe dit elke dag met veel plezier!

 
sales@tennecosmetics.com